Afërdita Dreshaj merr dhuratën super të shtrenjtë nga bashkëshorti i saj

Këngëtarja Afërdita Dreshaj që nga martesa e saj me Jakub Kindl është vënë në qëndër të vëmëndjes së mediave rozë.

Që prej asaj kohe, këngëtarja shqiptare po jeton ditët më të lumtura të jetës dhe është më e plotësuar se kurrë.

Image

Gjithashtu këngëtarja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi bukuroshja shqiptare ndau me të gjithë një foto ku shfaqen tre byzylykë dhe krahas saj falënderoi bashkëshortin për dhuratën.

Të tre bizhuteritë mbajnë emrin e firmës së njohur në të gjithë botën, ‘Cartier’ dhe të tre byzylykët së bashku kapin vlerën e 14.730 dollarëve.

Image

Image