Zaimina Vasjari femër seksi, edhe shtatzanë

Zaimina Vasjari është një ndër emrat më të komentuara në showbizin shqiptar.

Këngëtarja është bërë nënë për herë të parë muaj më parë duke sjellë në jetë vajzën të cilën e pagëzoi me emrin Khloe.

Dhe që nga lindja e saj Khloe është kthyer në një bebet më të dashura në Instgram nga fotot e publikura nga mami Zaimina. Dhe një foto kur ajo ishte shtatzanë, e ku duket me seksi se sa sot.

Image

E ftuar në emisionin ‘Lart e Poshtë’, Zajmina ka zbuluar diçka vërtetë interesante rreth dëshirave të saj.

Ndonëse të gjithë prisnin, që Zaimina të tregonte ndonjë sekret rreth projekteve muzikore, këngëtarja ka rrëfyer se në 2020 do të donte një bebe tjetër.

Do të doja që në vitin 2019 të kisha një shtatzëni që në 2020 të kem edhe një bebe tjetër, por gjërat do të shihen nga angazhimet e punës dhe të gjitha gjërat që do të vijnë’, tha Zaimina.

Image

Image