Berisha: Kompanitë e basteve të Olsi Ramës po bëjnë kërdinë!

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Berisha. Por përveç denoncimit anonim nuk ka ndonjë provë tjetër. Gjithsesi shqetsimi mbetet real, pasi lojtarët VIP, po luajnë në shuma të mëdha. Po ku luajnë? 

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

Persh Dr.Berisha!

Burime te sigurta me informojne qe te gjitha pikat e basteve(llotot) ne Tirane dhe gjithe Shqiperin jane ne aksion mbi xhepat e qytetareve sic ishin,ndryshimi vetem eshte qe kane humbur lojtaret me 1 mije leksha te vjeter,por vazhdojne te luajn ata te nivelit te mesem dhe ata qe luajn me shifra marramendese,post kesaj ata jane serisht te fituar se nuk paguajne taksat ne shtet si biznes lloto por si lokale,qe do te thote se shteti ka nje humbje te madhe me miliona euro edhe kompanit e Olsit po bejne kerdin!!