Harrojeni brune, Jonida Shehu do t’ju lërë gojëhapur me pamjen e re

Moderatorja e njohur e emisionit “Soiree”, Jonida Shehu, ka publikuar në profilin e saj në Instagram disa foto nga puntata e re e emisionit, e cila do të transmetohet se shpejti.

Në postimin e saj, Jonida ka treguar se nata do t’i dedikohet bjondeve dhe për t’u përshtatur me të ftuarat, ajo ka bërë ndryshimin e madh në pamje.

Megjithëse ishim mësuar t’a shihnim brune, Jonida shfaqet me look-un e ri me flokë bjond, për të cilin ka marrë shumë komplimente nga ndjekësit.