Gena me pushime luksoze në Singapor

Këngëtari i njohur shqiptar Gena, është shumë i pëlqyer për zhanrin e muzikës të cilin e këndon.

Ai është gjithnjë aktive me projekte të reja në muzikë, gjersa nuk mungon edhe në koncerte e mbrëmje muzikore të shumta.

View this post on Instagram

#silence# 🎼🎶

A post shared by G E N A (@genalito_official) on

Mirëpo së fundmi, këngëtari ka vendosur t’i japë vetes disa ditë të merituara pushimi, dhe për këtë ka zgjedhur një destinacion mjaft të largët.

Ai ka shkuar bashkë me familjen e tij në Singapor, vend ku është duke kaluar disa ditë të mira relaksi.

Gena i cili është mjaft i ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, këngëtari ka publikuar në InstaStory disa imazhe nga pushimet, ku duket mjaft në formë të mirë teksa i shijon ditët.