Denoncimi te Berisha: Bandat e qeverisë bllokojnë bizneset, nuk pyesin për asnjë ligj (VIDEO)

Një kanal është hapur gjatë natës, përgjatë një segmenti rrugës dytësore, Kashar – Tiranë, ndërsa askush nuk e merr përgjegjësinë dhe “shefat” e kompanisë që kryen punimet, fshihen.

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shprehet se këto punime kanë bllokuar bizneset.

Postimi i plotë:

Denoncohen bandat e qeverise qe nuk pyesin per asnje ligj.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje z Sali Berisha kjo ka ndodhur ne rrugen dytsore perball kastrati nje kompani qe as ne nuk e dim se kush eshte ka hapur kete kanalin gjat gjith nates si hajduta duke na bllokuar bizneset pa asnje lajmrim dhe me e bukura asnje nga puntoret ose pergjegjsit nuk ndodhet ketu ju lutem publikojeni sa me shpejt.