Vesa Luma kujton me nostalgji këngën e saj të parë

Këngëtarja Vesa Luma ka kujtuar fëmijërinë e saj dhe nuk ka hezituar që atë moment ta ndajë me ndjekësit në Instagram.

Në videon e publikuar, ajo tregon se është kënga e saj e parë që ka rëndësi të madhe për të pasi është pranë babait të saj të ndjerë.

”Vesa Luma 23 years ago challenge. 1996. Sa shume kujtime nga kenga ime e pare.. Dhe nje nga te rrallat video ku jemi bashke me babin i cili shihet duke me percjell me vemendje lart mbi skene…Qysh atehere kishim deshire te eksperimentonim duke fut ne kang pak hip hop per te qene ne hap me trendin. E me e forta jane lulet e famshme qe kane qene nje ndjeje teper e mire..”, shkruajti Vesa.