Demi e zjarrtë në Meksikë

Demi Rose ka nisur xhirimet për një set të ri fotografik në Meksikë.

Dhe modelja pozoi e veshur me bikini portokalli.

23-vjeçarja ekspozoi format e saj bombastike ndërsa në plan të parë vuri të pasmet e saj.

Demi dukej tepër e zjarrtë me bikini.