Durrës, makina përplas për vdekje dy këmbësorë

Dy këmbësorë janë përplasur për vdekje nga një makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës, në rrugën e ish-Kënetës.

Policia ka ndaluar menjëherë drejtuesin e makinë Benz, me të cilën u përplasën dy këmbësoret.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e aksidentit.