Skandal/Policia private dhunon studentet (VIDEO)

Një grup studentësh është përplasur fizikisht me rojet private të Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit. Forcat e sigurisë nuk kanë lejuar grumbullimin e tyre në ambientet e fakultetit.

Në video shihet njëri prej tyre që gris një nga njoftimet dhe më pas i flak telefonin studentit që po e xhironte. Kjo ka shkaktuar tension.