VIDEO/Protestat e studentëve, Kryeministri Rama kërcen nga belaja

Kryeministri Edi Rama ka vijuar sërish me kërkesën për studentët duke postuar një tjetër video ku i fton për dialog.

Kryeministri ka ndarë një Instagram një video të montuar me imazhin e tij, ndërkohë që në sfond është një këngë e Elita 5, “Të pres” dhe shkruan “Jo keq dhe kjo jo keq”.

Dikush tha me shaka se “paska rrëshkit kryeministri”, por edhe dyshojnë se ai mos ka tall … me ta.

E megjithatë shikoni videon! Kjo është video e postuar nga Edi Rama.

VIDEO e postuar nga Edi Rama në Instagram