Rubrika gazmore/ Rama thotë se është thjesht një piktor (Video)

Edhe këtë javë emisioni ‘Kjo Javë’ në News24 sjell në fund të tij rubrikën gazmore.

Në fokus për këtë javë kanë qenë deklaratat e Ramës si dhe përgjigjet e tij ndaj studentëve të cilët kërkojnë të plotësohen kërkesat e tyre pa dialog.

Gjatë një deklarate, kryeministri Rama thotë ndër të tjera se ai është thjesht një piktor.

Një tjetër moment gazmor është edhe lapsusi i ministrit Damian Gjiknuri gjatë një deklarate.

Për më tepër ndiqni videon.

/BW