Moderatorja tregon emrin e deputetit të që ka flirtuar më të

Moderatorja simpatike e “Wake up” Ori Nebiaj, ishte e ftuar mbrëmë në “Shiko Kush Luan”.

Gjatë lojës “Ndaje ose pije” moderatorja dhe ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, u vu përballë një pyetje shumë të sikletshme.

E pyetur se cili është politikani shqiptar që ka flirtuar me të, Ori tha emrin e deputetit të Partisë Demokratike, Ervin Salianji.