Njihuni me “Kim Kardashianin” e Venezuelës! (Foto)

Ajo është një ndër vajzat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht – dhe po i bën konkurrencë serioze Kim Kardashianit. Maria Villalba numëron mbi 247 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.