FOTO/ Ja çfarë bëntë Alba Hoxha ndërkohë që Klaudia Pepa prezantonte tek “Kënga Magjike”

Balerina e njohur Klaudia Pepa siç e pamë dhe mbrëmë në natën e parë të gjysmëfinales së “Këngës Magjike’ prezantoi në krah të Ardit Gjebreas dhe Bora Zemanit.

Kur të gjithë ishin të fokusuar në mbrëmjen magjike balerina Alba Hoxha është marrë me diçka tjetër gjatë transmetimit të natës së parë gjysmëfinaleje.

Ajo ka publikuar në Instastoryn e saj disa foto nga sfilada e fustanëve të nusërisë, e cila u mbajt me 1 dhjetor duke injoruar hapur Klaudia Pepën, e cila poprezantonte për herë të parë.