Rama i jep “Topin e Artë” Lulzim Bashës

Kryeministri Edi Rama nuk heq dorë nga videot dhe fotot humoristike në drejtim të rivalëve të tij politikë.

Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha dha vlerësimet e tij për futbollistin Luka Modric i cili rrëmbeu ‘Topin e Artë’, ndërkohë që kishte publikuar edhe foton e këtij të fundit.

Por kjo foto nuk mundi të mos kalonte nga duart e Ramës, i cili me fotomontazh ka zëvendësuar Modric me kreun e PD-së Lulzim Bashën.