Topalli provokon me FOTO: Gjejeni Judën!

Deputetja e PD, Jozefina Topalli, gjate nje mbledhje te grupit parlamentar te Partise Demokratike, nje dite para seancen plenare ku do te diskutohet serish buxheti per vitin 2016./r/n/r/nLawmaker, Jozefina Topalli, during a meeting of the parliamentary group of Democratic Party, DP.

Ish-kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli përmes një fotoje i fton ndjekësit e saj në rrjetet sociale që të gjejnë “Judën” brenda Kuvendit të Shqipërisë.

E njohur për kritikat e ashpra ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, ftesa e Topallit është e qartë se bëhet fjalë për një “Judë” brenda PD-së që shfaqet në pamjet e Kuvendit të vitit 2009, të sapo dalë nga zgjedhjet e 28 qershorit, ku në radhët e kabinetit qeveritar janë dhe ministrat e LSI-së.

Fotoja e publikuar nga Jozefina Topalli me diçiturën: Gjejeni Judën!