FOTO/ Shikoni si dukej Inis Gjoni në vitin 1998

Inis Gjoni, e njohur si një ndër vajzat më të bukura të ekranit televiziv në vend në rolin e një prej “showgirl”-ve më të pëlqyera, tashmë është shndërruar në një nga regjisoret e suksesshme të teatrit shqiptar.

Por duket se këtë herë Inis është bërë nostalgjike, pasi ka postuar në profilin e saj në rrjetet sociale një  fotografit nga e kaluara e saj e 20 viteve më parë, pikërisht të vitit 1998.

Krahas kësaj foto ku duket se koha për të ka ndaluar Inisi ka shkruar: “1998 …. #teater#gjate#shfaqes#lezeti#i#kolltukut#dhe#krevatit,” – shkruan Inisi përbri kësaj fotografie.