Dua ”puth” moderatoren shqiptare (FOTO)

Yjet e muzikës shqiptare, ndezën mbrëmë skenën e Teatrit “Argjentina” të Romës. Në koncertin e organizuar në nder të heroit kombëtar, Gjergj Kastriot Skënderbeu, mori pjesë edhe moderatorja shqiptare, Klea Huta. Ajo është takuar me Dua Lipën dhe ka publikuar fotografitë me këngëtaren në llogarinë e saj Instagram. “E dua”, ka shkruajtur Klea në fotografitë bardh e zi ku duken shumë të këndshme.

View this post on Instagram

e DUA

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on