Rama nxjerr videon: Punimet për rilindjen e qendrës historike të Vlorës

Si urim për një javë të mbarë kryeministri Rama ka zgjedhur të ndajë një video me punimet nga qendra historike e qytetit ku është edhe deputet.

Në qendër, sipas videos që ka postuar Rama në faqen e tij në FB, po bëhen punime për rilindjen e pjesës historike të qytetit.

Postimi në Facebook i Ramës

MIRËMËNGJES 😀

dhe me këto pamje nga puna në kantierin për rilindjen e qendrës historike të Vlorës, ju uroj një javë të mbarë 🌹