Përfundoi në psikiatri prej drogës? Flet për herë të parë reperja shqiptare

Mbrëmjen e kaluar u raportua se reperja shqiptare, Gordana Latifi e njohur si Baby G u arrestua nga Policia e Kosovës dhe më pas u dërgua në psikiatri.

Gjithcka u dyshua se ndodhi për shkak të përzierjes dhe konsumimit të tepruar të lëndëve narkotike.

Baby G ka reaguar për herë të parë rreth këtyre lajmeve në llogarinë e saj në Instagram.

Reperja ka treguar se është duke ngrënë një darkë të mirë me babain dhe të dy kanë sharë mediat.

Në këtë mënyrë, Baby G hedh poshtë lajmin dhe tregon se është në gjendje të mirë shëndetësore.