Luana Vjollca tregon publikisht arsyen: Unë më e lumtura nga të gjithë

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku qëndron në kontakt me ndjekësit të cilëve u zbulon shumë detaje nga jeta e saj profesionale.

Edhe ditën e djeshme Luana ka publikuar një foto ku shihet e veshur sportive dhe krah saj ka shkruajtur: “Unë me e lumtura nga gjithe komentet tuaja mbreme”.

View this post on Instagram

Unee me e lumtura nga gjithe komentet tuaja mbreme !!! 💜

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on