La shtatzënë fansen? Ardian Bujupi ‘konfirmon’ spekulimet

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi mori vëmendjen e të gjithë mediave kur një fanse e tij publikoi imazhe me të.

Pas përfundimit të një koncerti, të dy kaluan natën bashkë dhe fansja hodhi dyshimet se është shtatzënë duke shkruajtur, “Ishalla dalin binjakë”.

Për herë të parë ka reaguar vetë Ardian Bujupi nëpërmjet llogarisë së tij në Instagram.

Ai ka publikuar foto të foshnjave binjake duke mos vënë asnjë përshkrim. Kjo shtoi më shumë spekulimet se këngëtari dhe fansja do bëhen prindër, por asgjë nuk është konfirmuar.

Në fotografi nuk munguan komentet e fansave që shprehnin urime për Ardianin.