VIDEO/ Fadil Berisha bëhet gjysh: Mirëserdhe Jordan

Fotografi me famë botërore Fadil Berisha është bërë gjysh për herë të parë dhe këtë lumturi e ka  ndarë më të gjithë ndjekësit e tij.

Ai ka publikuar videon e ëmbël të nipit të tij të sapo ardhur në jetë duke treguar kështu emocionet e para si gjysh.

“Mirëserdhe në botë vogëlushi Jordan. Urime Violeta dhe Ron. Ai duket si një pëllumb i vogël. Shiko gjithë ai flokë dhe unë nuk kam farë”,ka shkruar në krah të videos Fadili.