FOTO/ U zhduk para 3 vitesh, gjendet vendodhja e ‘yllit’ shqiptar të futbollit

Para tri vitesh ish futbollisti Indrit Fortuzi u zhduk sëbashku me familjen e tij në drejtim të paditur.

Bashkëshortja e Fortuzit u kallzua për mashtrim teksa ish futbollisti i Kombëtares shqiptare dhe i Tiranës kishte lënë shuma të majme parash në bixhoz.

Por sot, pas tri vitesh ai është fotografuar në Kanada ku bëhet me dije se është trajner i ekipit kanadez Prostars që militon në kategorinë e tretë kanadeze.