FOTO/ Rita Ora, kjo ‘jashtëtokësore’ super seksi që na la pa fjalë

Këngëtarja shqiptare me famë botore, Rita Ora, ka rrëmbyer sërish vëmendjen e publikut dhe të mediave, ndërkohë që është në vazhdën e koncerteve të saj në vend të ndryshme të botës

Koncerti i fundit i bukuroshes shqiptare ushte në qytetin e Manchesterit në Angli. Përveç performancës së saj fantastike, ra në sy edhe mënyra krejt e veçantë se si ajo ishte veshur.

Me një të ashtuquajtur fustan ngjyrë argjendi, i cili i vizatonte linjat e mrekullueshme të trupit të saj, dukej si një jashtëtokësore super seksi, e gatshme për të fluturuar në hapësirë. /SYRI.net/