4 vite pa të dashur, ja çfarë kërkon Bebe Rexha

Bebe Reaxha ka korrur suksese të mëdha në muzikë duke u pëlqyer në të gjithë botën me këngët e saj.

Por ka diçka që nuk shkon me këngëtaren me origjinë shqiptare. Ajo 4 vite që nuk ka të dashur edhe pse ka një super trup.

Ajo e ka ndarë me fansat këtë lajm në Twitter dhe ka kërkuar mendim edhe atyre

“Nuk kam pasur një të dashur prej 4 vitesh. A është normale? Muzika është i dashuri im. Banale, por e vërtetë,”-shkruan Bebe.

Image