Video/ Vajza e Pique shënon gol, Shakira kalon në ekstazë

Ylli i Barcelonës, Gerard Pique do të ketë një pasardhës në futbollin profesionist.

Sasha, vajza e madhe e Pique duket në një formë fantastike, sidomos në lojën me top. Gjatë një sesioni stërvitore, Sasha ishte autore e një goli mjaft të bukur. Gjithsesi për të shtuar dozat e bukurisë mendoi dhe këngëtarja e Popit, Shakira.

Partnerja e mbrojtësit nuk mund të përmbante emocionet, teksa ajo nxitoi drejt vajzës së saj me krah të hapur.