“Barbi i Luftës” – Ushtarja amerikane bëhet hit në rrjet pas fotove seksi

Ajo njihet si “Barbi i Luftës”, por në të vërtetë është një ushtare amerikane, e cila është bërë yll bë  është bërë yll në Instagram, pasi publikoi fotografi seksi.

Bëhet fjalë për Rianna Conner, e cila ka shërbyer si ushtare e Marinës për rreth 7 vite dhe poston rregullisht fotografi të saja me dhe pa uniformë në rrjetet sociale.

Ushtarakja shpesh poston edhe mesazhe frymëzuese, duke mbështetur ata që shërbejnë në ushtri.

Se si duket ajo, mund t’i shihni disa foto të saj më poshtë: