Taulant Balla, Bashës: Artist ke mizën nën kësulë

Sekretari i Përgjithsëm i PS, Taulant Balla ka komentuar situatën në zonën e Astirit ku i ka bërë thirrje kryedemokratit Lulzim Basha që të reflektojë pasi projekti i ri ndjek gjurmën ku ai ka pasur firmën si kryebashkiak dhe si ministër.

“Lulezim!  Artist je për të heshtur kur e ke mizën nën kësulë. Unaza e Tiranës do të bëhet sipas projektit të ri dhe në gjurmën ku ti ke firmën tënde, qoftë si Ministër,qoftë si K/Bashkie.  Mos harro o profesor i rrenave të përjashtosh “profesor” Shoren nga PD!”, shkruan Taulant Balla.