Olta Gixhari foto me aktorin e njohur turk

Olta Gixhari është një nga aktoret më të përfolura e të lakmuar në mediat rozë.

Me një seria rolesh në kinematografi dhe teatër ka ngjitur shkallët e karrierës.

Image

Ditën e sotmë aktorja ka publikuar një foto me aktorin e njohur turk Caner Cindoruk i njohur në rolin ‘Silahtar’ në serialin që po transmetohet në tv Klan ‘Kosem’.

Image

Aktorja nuk ka dhënë detaje nga ky takim por ndoshta dyshja po përgatiten për ndonjë film së bashku.