FOTO/ Bikini dhe vetëm bikini! 5 vajzat VIP shqiptare që në Instagramin e tyre është gjithmonë verë

Instagrami është kthyer në rrjetin social më të përdorur nga të gjithë dhe sidomos për vip-at. Të gjithë ata që kanë një profil në këtë media sociale janë në luftë të vazhdueshme për të qenë personat më të ndjekur.

Sot në emisionin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasanin është folur për ato personazhe publike që postojnë foto në Instagram vetëm me bikini dhe të krijojnë përshtypjen sikur është gjithmonë verë.

Nëse do të bësh një udhëtim në Instagramin e këtyre 5 personazheve të show bizz-it, gjëja e parë që të bie në sy janë fotot aq të kuruara dhe të bukura në detaj, shkruan intv.

Ama këto 5 personazhe kanë dhe një emërues të përbashkët: Instagrami i tyre është gjithmonë verë dhe fotot e tyre janë pothuajse me bikini:

1. Oriola Marashi

2. Vildane Zeneli

3. Dorina Gegici

4. Morena Taraku

5. Fjolla Morina