Çmendet Erjona, shfaqet nudo në tre video në plazh

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolognës, Blerim Dzemaili, ka braktisur botën e futbollit për t’u përqendruar te ajo e Shoëbizz-it.

Bukuroshja shqiptare shquhet për format e saj perfekte, të cilat e kanë bërë shumë të njohur në Itali, ndërkohë që së fundmi ka qenë dhe pjesë e një programi të njohur “Templation Island VIP”.

Gjithsesi ajo nuk humbi kohë duke u rikthyer në det, në Fuerteventura, ku nuk humbi mundësinë për të ngacmuar ndjekësit e saj me foto dhe video nudo, ku mbulon pjesët e saj intime me duar. /Koha Jone/