Aksident i rëndë në Lushnje, “ngjallet” i aksidentuari

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lushnje. Një automjeti përplasi një kalimtar. Fillimisht u mendua se i aksidentuari kishte ndërruar jetë.

Për këtë e mbuluan edhe me çarçaf dhe njoftuan autoambulancën. Më vonë u mësua se ai fatmirësisht ai ishte ende gjallë.

Ende nuk dihen rrethanat se si ndodhi aksidenti dhe identiteti i të plagosurit, raporton syri.