Aeroporti i Kukësit, Paloka: Rama një mashtrues ordiner

Publikimi nga kreu i qeverisë i një projekti për aeroportin e Kukësit të kopjuar diku tjeter ka sjellë reagime të shumta.

Nënkryetari demokrat Edi Paloka ka reaguar me një shënim në faqen e tij në facebook duke e quajtur kreun e qeverisë një mashtrues ordiner.

Ja postimi i plotë i Palokës në facebook:

Mashtrues ordiner! Perveç aeroportit, dje kishte nxjerrë atë burrin që fliste anglisht dhe për një orë ju paraqiti banorëve në Shishtavec pamje të resorteve të Zvicrës me mbishkrimin : “Shishtaveci nesër”…gjoja sikur ato ishin projektet e pregatitura për tu ndërtuar atje.