Gold AG surprizon çiftin në dasmë, e djegin me këngë patriotike

Reperi Gold AG ka surprizuar një cift të sapomartuar duke u shfaqur në dasmën e tyre.

Ai ka performuar para nuses, dhëndrit dhe të ftuarve disa prej hiteve më të mëdha.

Të gjithë u mblodhën pranë reperit për të shijuar performancën me këngë patriotike.

Surprizën e ka publikuar në faqen e tij zyrtare në Facebook me disa momente nga dasma.