Kendall Jenner kapet “mat” duke puthur Anwar Hadid

Të gjitha janë të drejta në dashuri dhe në familje.

Kendall Jenner po merr pjesën në Javën e Modës në New York të këtij viti së bashku me supermodelen Bella, Gigi dhe Anward Hadid.

Në një postimi në Instagram Kendall tregoi një foto me miken e saj Bellën në festën e  Harper’s Bazaar ICONS. Por ajo nuk ka treguar një pjesë të historisë. Supermodelja është kapur duke u puthur në faqe me vëllain e Bellës, Anwar në festë.

Kendall raportohet se është në një lidhje me modelin, por ende nuk ka një konfirmim nga të dy. Ata u panë duke u puthur vetëm pak muaj më parë.