Petrit Vasili: Djemtë e kombëtares fitojnë, kryeministri ju mbyll derën në Rinas

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili, nëpërmjet një postimi në Facebook ka akuzuar kryeministrin Rama për faktin që kombëtarja nuk do të udhëtojë nga terminali VIP për në transfertën e radhës ndaj Skocisë.

Statusi i plotë

Djemte e Kombetares fitojne, kryeministri humbes ju mbyll deren ne Rinas.

Kryeminister me te marrë Shqiperia s’do shohe kurre më.

Ky Kryeminister, qe bredh me çartera dhe del nga VIPI ne Rinas per veten e tij, djemve te Kombetares jua mbyll deren ne Rinas.

Ky humbes i madh,qe grabit dynjane dhe mbjell zi ngado del si efendi nga Rinasi,ndersa djemte e Kombetares,qe fituan dhe qene gezimi i vetem per shqiptaret,ky shkollepakui denon sepse fituan.

Turp.Turp.Turp dhe faqe e zeze.