Kapen rreth 110 kg kanabis në kufi me Shqipërinë

Dy shtetas grek janë arrestuar në afërsi të kufirit me Shqipërinë për trafikim të lëndëve narkotike.

Në bagazhin e mjetit me të cilin udhëtonin atyre iu gjetën dhe sekuestruan 109,7 kg kanabis, e ndarë në 99 pako.