Regjisori guxon në publik, prek gjoksin e aktores së filmave erotikë

Mandatory Credit: Photo by Starpix/picturedesk.com/action press/REX/Shutterstock (9843148d) Luca Guadagnino greift Dakota Johnson auf die Brust 75th Venice Film Festival: Photocall of the movie Suspiria, Venice, Italy - 01 Sep 2018

Aktorja e njohur e filmit erotik “50 Shades of Grey”, Dakota Johnson është ndjerë e turpëruar në publik teksa po bënte fotografi. Ajo ishte aty për të promovuar filmin e ri ku do të marrë pjesë, të titulluar “Suspiria”.

Të shtunën, 28-vjecarja ishte pranë aktoreve të tjera dhe regjisorit, Luca Guadagnino. Ky i fundit gati sa nuk preku gjoksin e saj teksa po i jepte direktiva.

Mediat e huaja kanë raportuar se nuk ishte e qëllimshme dhe fotografia virale është kapur në një kënd që duket sikur regjisori po e prek.

Sipas The Sun, qëllimi i 47-vjecarit ishte që ta mbronte nga fotografët pasi kishte një problem me veshjen. Ndërkohë Dakota nuk ka reaguar ende për këtë ngjarje.