Vajza e biznesmenit, nudo dhe e mbuluar me baltë (FOTO)

Është vetëm 21-vjeç por modelja shqiptare ka guxuar në setin më të fundit fotografik. Niki Delijorgji është shfaqur krejtësisht nudo teksa pozon për aparatin fotografik. Ajo është përfolur dhe më parë në median rozë për shkak të pamjes së saj mjaft sensuale. Vajza e biznesmenit Mihal Delijorgji, ka pozuar nudo e mbuluar me baltë, një teknikë kjo që nuk ishte vënë re më parë ndër modelet shqiptare. Me kurorën e ”Miss Shqipërisë 2012”, ajo ka korur sukses edhe në pasarelat e Milanos. Së fundi, ajo ishte imazhi kryesor në këngën ”Xhanëm” të artistit Butrint Imerit.

Ndërsa ka postuar edhe këtë reagim.