Formacionet zyrtare/ Dëmtohet Icardi dhe humbet Bolognën, por tek zikaltërit debuton Nainggolan

Interi do të hapë javën e tretë në Seria A pas pak minutash në transfertën ndaj Bolognas. Në këtë ndeshje nuk do të luajë Mauro Icardi, i cili nuk ja ka dalë që të rikuperohet pas një dëmtimi. Kapiteni ka ndjerë një shqetësim muskulor dhe do ta nisë takimin nga stoli, ndërsa në vend të tij do të luajë Keita Balde.

Spalletti ka preferuar të luajë me skemën 4-2-3-1, ndërsa pas sulmuesit senegalez do të luajë Radja Nainggolan, që do të bëjë debutimin me zikaltrit.