Berisha: Gazetari emërohet inspektor pyjesh

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook, dokumentin në të cilin shihet urdhri i Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit për emërimin e Manës si kryeinspektor Mjedisi në Kukës.
Ja postimi i Berishës:

“Nga trafikant ne kryeinspektor! Ky eshte narkoshteti!

Miq, piktori deshtak emeron kryeinspektor mjedisi trafikantin e njohur publikisht Bledar Mane, me emrin e te cilit Rama paraqet gjirizet qe nxjerr nga goja dhe hedh ne leter kunder te tjereve. sb”