E njihni? Vajza në foto është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare

Vajza në foto sot është një ndër këngëtaret më të kërkuara të momentit.

Nëse nuk e keni njohur akoma, ajo është Bebe Rexha.

Ndërsa jemi mësuar ta shohim bionde, kur ishte fëmijë flokët e saj ishin gështenjë të errët.

Ditët e sotme ajo po shijon suksesin e albumit të fundit ‘Expectations’ dhe këngës ‘I’m a mess’, në të cilën ka ndarë një përvojë të veçantë me fansat.