Albana Osmani merr urimin e nonës tironse

Albana Osmani poston foton me një none tiranse dhe ku shkruan: “U takuam tek kafja e lagjes . Meqe ra fjala une kam shume deshire te degjoj histori sidomos ato te jetes se njerezve ! Meson shume dhe kupton sa shume vlere ka cdo dite qe jetojme . Nena ishte nje Zonje kaq e bukur ! E bukur ne cdo aspekt .! Pasi pime kafen me tha : E marsh burrin pronar avioni mi Non !”.