Monika Kryemadhi, foto familjare me urimin për bektashinjtë

Monika Kryemadhi poston sot një foto familjare dhe ku shkruan: Ju uroj të gjithë bektashinjve mbarësi e paqe! 
Abaz Aliu i ndihmofte të gjithë shqiptarët kudo!

Ndërsa Presidenti Meta, ka postuar një foto tjetër, ku thotë:“Mirëmëngjes nga maja e malit të shenjtë të Tomorrit!”.