Neymar … çfarë ke humbur !?

Ish e dashura e Neymar, Soraja Vucelic vazhdon të çmend yllin brazilian.

Ajo ka kryer një set fotografik të cilat i ka postuar në rrjetin e saj social dhe ka tërhequr vëmendjen e shumë meshkujve.  Një sinjal ky për yllin e PSG-së. Ndoshta po … por Vucelic është vërtetë fantastike.