Aksident i rëndë pranë Golemit, treni përplaset me një autobus, dyshohet për të plagosur

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në afërsi të Golemit në Kavajë. Një tren është përplasur me një autobus pak minuta më parë.

Drejt vendit të ngjarjes ka shkuar policia dhe një ambulancë. Dyshohet se ka persona të plagosur por ende nuk është konfirmuar asgjë.