Pas divorcit, Johnny Depp bën akuzën e pazakontë për ish-bashkëshorten

Pas divorcit të zhurmshëm, marrdhënia midis aktorit Johnny Depp dhe ish-bashkëshortes së tij Amber Heard vazhdon të jetë e tensionuar.

Këtë herë ka qenë Depp i cili ka akuzuar Amber se ka kryer nevojat e saj personale në shtratin e tyre, për t’u hakmarrë ndaj tij pasi ai kishte arritur me vonesë në ditëlindjen e saj.

Image

Ky fakt është konfirmuar edhe nga pastruesja e cila është shprehur se ka gjetur feçe në krevat kur aktori ishte larguar nga shtëpia pas zënkës me ish-bashkëshorten.

Ndërkohë burime pranë aktores e kanë mohuar këtë akuzë, duke thënë se jashtqitja ka qenë e qenit të çiftit i cili ka pasur probleme me zorrët.

“Boo ka probleme të rënda të zorrëve. Nuk ka qenë kurrë diçka e qëllimshme.”-ka treguar burimi.