Kendall Jenner pushime me të dashurin në jaht

Kendall Jenner ka marrë pak kohë për veten ditët e fundit. Dhe ylli i pasarelave vendosi të shijojë pushimet në jaht me të dashurin e saj Ben Simmons në Meksikë. Supermodeles ju bashkua edhe motra e saj Khloe Kardashian me të dashurin Tristan Thompson.

22-vjeçarja e veshur me bodysuit ngjyrë jeshile dukej mahnitëse.

Vajza e kopertinave të Vogue u shfaq pa make up ndërsa merrte rreze dielli.

Ekuipazhi i Meksikës u kthye në Los Anxhelos të mërkurën pasdite.